arrow_upward arrow_upward
Image Alt
  /  Funkcjonalnosci

Osiągnij większą efektywność zespołu terenowego

i poczuj, że masz wszystko pod kontrolą
Mając w jednym miejscu harmonogramy, zadania, trasy oraz raporty, możesz łatwo i skutecznie zarządzać zespołem.
Wyposaż Twoich pracowników w odpowiednie narzędzie.

Automatyczne tworzenie harmonogramów pracy w terenie

ikonki duze_harmonogramownie pracy

Reguły automatycznego przydziału zadań do pracowników pozwalają na określenie kryteriów, na bazie których system, biorąc pod uwagę aspekty takie jak umiejętności pracownika, rejon w jakim pracuje, godziny pracy czy specyficzne warunki realizacji, przydzieli zadania do pracownika spełniającego zadane kryteria.

Postaw na rozwój i zyskaj czas jaki poświęcałeś do tej pory na manualne czynności związane z organizacją pracy. Digitalizacja procesu planowania umożliwi Ci lepszą koordynację działań, niezależnie od wielkości Twojego zespołu.

Z MW możesz dowolnie skalować swój biznes, w pełni  wykorzystując przy tym posiadane zasoby. Wystarczy, że wprowadzisz do systemu istotne dla Ciebie parametry a Mobile Workforce automatycznie rozdzieli zadania biorąc pod uwagę kompetencje pracowników, urlopy czy zastępstwa.

Kluczowe funkcje:

ikonki 280x300_harmonogram
Harmonogramy

uwzględniają godziny pracy, dni wolne, urlopy i zastępstwa

ikonki 280x300_tagi
Tagi

służą do oznaczenia kompetencji oraz uprawnień pracowników, a także innych specyficznych kryteriów przydziału zadań

ikonki 280x300_lokalizacje
Lokalizacje

pozwalają rozdzielić zadania ze względu na województwo, miasto, rejon czy uwzględniając bieżące współrzędne geograficzne (na bazie GPS) pracownika

Optymalizacja trasy

ikonki duze_planowanie trasy

Przy uwzględnieniu harmonogramu pracy, obłożenia pracownika oraz koniecznego do przebycia w celu zrealizowania wybranych zadań dystansu, tworzone są najbardziej optymalne trasy dla pracowników terenowych.

Ogranicz koszty związane z dojazdem do klientów i zapanuj nad grafikiem pracy w terenie. Planowanie drogi tak, by była najkrótsza lub najszybsza, z uwzględnieniem rejonizacji pracowników pozwoli Ci efektywniej wykorzystać zasoby przedsiębiorstwa.

Dzięki rozwiązaniu MW możesz w kilka minut zaplanować kalendarz spotkań dla wszystkich swoich pracowników terenowych na jeden dzień, kilka dni lub nawet cały miesiąc do przodu. System automatycznie przydzieli zadania na konkretne, wybrane przez managera dni w kalendarzu pracownika, uwzględniając najbardziej optymalną czasowo, kosztowo i odległościowo drogę.

Kluczowe funkcje:

ikonki 280x300_optymalizacja trasy
Planowanie tras

zlecenia zostają ułożone na mapie jako kolejne punkty trasy

ikonki 280x300_Nawigacja
Nawigacja

integracja z Google Maps lub Open Street Map

ikonki 280x300_gps
GPS

umożliwia monitorowanie lokalizacji pracowników w celu zapewnienia bezpieczeństwa

Sprawdź już teraz jak działa Mobile Workforce!

Raportowanie pracy w terenie

raportowanie pracy

Intuicyjny proces raportowania umożliwia monitorowanie statusu zleceń oraz kontrolę codziennych czynności wykonywanych przez pracowników terenowych

Zyskaj kompletną i aktualną wiedzę na temat zrealizowanych wizyt. Na bazie pozyskanych informacji możesz przygotować rozliczenia z pracownikami, podwykonawcami oraz klientami. Szczegóły dotyczące konkretnych zleceń będą także pomocne przy rozpatrywaniu ewentualnych reklamacji.

Nasza aplikacja została tak zaprojektowana, aby Twoi pracownicy mogli łatwo, szybko i w każdych warunkach wprowadzić dane po przeprowadzonej wizycie. Szablon zadań dopasowany do realizowanego procesu, intuicyjny interfejs i szybkie akcje pozwalające m.in. na wygenerowanie pisma na bazie szablonu i automatycznie podstawionych z zadania danych, znacznie ułatwiają i przyspieszają proces obsługi zadania i raportowania efektów pracy w terenie.

Kluczowe funkcje:

ikonki 280x300-03
Szablony raportów

ułatwiają pracownikom mobilnym wprowadzanie danych po wizycie

Załączniki

raport może zostać uzupełniony o dokumenty, zdjęcia, ankiety

ikonki 280x300_tagi
Tryb offline

pozwala uzupełnić raport w przypadku braku zasięgu sieci komórkowej

Mierzenie efektywności

ikonki duze_Mierzenie efektywnosci

Raporty z wykonanych zadań można przeglądać pojedynczo, w widoku zbiorczym oraz w formie dashboardów z dowolną ilością tabel i wykresów.

Skup się na efektach i podejmuj decyzje, zarówno te bieżące jak i długoterminowe w oparciu o konkretne miary. Wizualny sposób prezentacji wyników pomaga szybko wykryć ewentualne problemy i odpowiednio na nie reagować. Analiza statystyk pozwoli Ci zbudować strategię działania opartą na danych.

W panelu administracyjnym MW z łatwością stworzysz własny raport z wybranym samodzielnie zestawem danych, przedstawiający podsumowanie zadań zrealizowanych przez pracownika lub zespół terenowy. Możesz także budować dashboardy, które posłużą Ci do mierzenia KPI. Obie formy analiz są w pełni konfigurowalne pod względem wyglądu oraz zawartości.

Kluczowe funkcje:

ikonki 280x300_KPI
KPI

umożliwiają monitorowanie stopnia realizacji celów na przestrzeni czasu

ikonki 280x300_raporty
Raporty

zapewniają komplet uporządkowanych informacji o historii zleceń

ikonki 280x300_Dashboardy
Dashboardy

przekrojowo pokazują wybrane wskaźniki umożliwiając szybką ocenę sytuacji

Wypróbuj bezpłatnie przez 30 dni

Zobacz Mobile Workforce w akcji! Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej i sprawdź funkcjonalności rozwiązania.

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dostęp do bezpłatnej wersji próbnej Mobile Workforce.

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Firma

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.

  Informacja o administracji danymi add remove

  Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu jest VSoft S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Puszkarskiej 7J.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celach: udostępnienia bezpłatnej wersji próbnej (art. 6 ust. 1 pkt b. RODO), przesłania informacji handlowych i marketingowych oraz ochronie przed ew. roszczeniami (art. 6 ust.1 pkt f. RODO).
  Dane osobowe mogą zostać przekazane innym odbiorcom, np. podmiotom uczestniczącym w procesach niezbędnych do wykonywania usługi (np. hostingodawca) oraz innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia wycofania zgody na poszczególne działania oraz w późniejszym czasie w celu ochrony przed ew. roszczeniami. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu uzyskania dostępu do wersji DEMO. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania uaktualnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych czy zgłoszenia sprzeciwu co do ich przetwarzania a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: pr@vsoft.pl