arrow_upward arrow_upward

Mobile Workforce to system do efektywnego planowania oraz weryfikacji prac w branży rolniczej i ochronie środowiska

Aplikacja Mobile Workforce została specjalnie zaprojektowana, aby pomóc pracownikom i zespołom w zarządzaniu ich codziennymi zadaniami w terenie.

Korzyści wdrożenia Mobile Workforce

Mobile Workforce (MW) to idealne rozwiązanie na polskim rynku, które pozwala na sprawne planowanie i zarządzanie audytem zaawansowanych technologii z dziedziny robotyki i przetwarzania danych. MW pozwala na efektywną pracę rolników stawiających na rozwój gospodarstwa i zwiększenie skuteczności.

Twoi pracownicy mogą mieć szybki i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, które są potrzebne w ich pracy. Zarządzanie harmonogramem swoich zadań, śledzenie postępu w ich wykonywaniu, a także optymalizowanie swoich tras? To wszystko nie było nigdy prostsze!
Mobile Workforce umożliwia również intuicyjne generowanie raportów z wykonanych prac rolniczych i dostarczaniu produktów do klientów.
Wszystkie te funkcje pozwalają na wydajne i skuteczne zarządzanie swoimi zadaniami w terenie, a także na oszczędność czasu i zasobów poprzez automatyzację procesów biznesowych. Dzięki temu, Ty i Twoi pracownicy mogą skupić się na swojej głównej misji, czyli utrzymaniu naszego środowiska w jak najlepszym stanie.
sprawny audyt i inspekcje
efektywniejsze zarządzanie pracami rolnymi
bieżące raportowanie stanu magazynów
integracje z systemami biznesowymi

Zautomatyzuj codzienne prace w zgodzie z naturą

Zastosowanie MW w branży rolniczej

Planowanie i zarządzanie pracami rolnymi

Planowanie zadań związanych z utrzymaniem czystości i porządku w przestrzeni publicznej, takich jak zbieranie odpadów, koszenie trawy, przycinanie krzewów itp.

Dzięki temu, że zadania są przypisywane do konkretnych pracowników, można łatwo śledzić postęp prac i zapewnić terminowe wykonanie zadań.

Audyt i inspekcje produktów naturalnych

Przeprowadzenie audytów i inspekcji terenowych, takich jak ocena jakości powietrza, badanie hałasu i emisji, monitorowanie poziomu zanieczyszczenia itp.

Pracownicy mogą łatwo raportować wyniki inspekcji za pomocą aplikacji mobilnej, co pozwala na szybkie reagowanie na problemy i zmniejszenie wpływu na środowisko.

Optymalizuj koszty operacyjne codziennych prac rolnych, magazynowania i transportu produktów

Jak przykładowo optymalizujemy procesy
z systemem Mobile Workforce?

Chcesz usprawnić swoje codzienne prace rolne i efektywniej zarządzać logistyką dostarczanych produktów naturalnych? Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Firma

  Temat

  Treść wiadomości

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.