arrow_upward arrow_upward
Image Alt
  /  Aktualności

Współczesny rynek biznesowy wymaga dynamicznych i innowacyjnych narzędzi, które umożliwią sprawną organizację pracy w terenie. Systemy Field Service Management, takie jak Mobile Workforce, stają się niezastąpionym wsparciem dla firm działających w różnych branżach. Pozwala on na efektywne zarządzanie zespołami pracowników terenowych oraz optymalizację procesów logistycznych. W poniższym artykule przyjrzymy się, jak nasz system może być wykorzystywany w różnych sektorach gospodarki.

W ostatnich dniach jako VSoft mieliśmy okazję wziąć udział w dwóch wyjątkowych wydarzeniach branżowych: Fleet Electric Day na Autodromie Słomczyn oraz Targach Polagra w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nasz zespół produktowy Mobile Workforce miał przyjemność być obecny jako wystawca oraz Partner Biznesowy, prezentując nasze innowacyjne rozwiązania dla branży flotowej i spożywczej..

W ostatnich tygodniach jako zespół VSoft odpowiadający za tworzenie systemu do zarządzania pracą terenową - zastanawialiśmy się nad pewnymi zmianami, które wprowadzą trochę świeżości i nowoczesności do postrzegania, a przede wszystkim funkcjonowania systemu i aplikacji. Prezentujemy Wam nowy logotyp oraz kosmetykę nazwy z "VSoft Mobile Workforce" na "Mobile Workforce", chcąc otworzyć się na nowe sektory tj. rolnictwo, usługi budowlane, farmacja czy FMCG. Będziemy im

W ostatnich tygodniach przygotowywaliśmy kilka nowości w systemie Mobile Workforce, które sprawią, że nawigowanie pracą terenową będzie jeszcze prostsze a interfejs aplikacji bardziej przejrzysty i intuicyjny. Dzięki dodatkowym danym i filtrom będziecie w stanie szybciej lokalizować to czego szukacie. Zareagowaliśmy na feedback naszych klientów i wprowadziliśmy kilka udogodnień w systemie, które opisujemy poniżej.

Raportowanie i planowanie pracy zespołów terenowych to ważny temat, który ma kluczowe znaczenie dla wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza dla firm z sektora usługowego. Ewidencja zdarzeń jest jedną z najważniejszych funkcji, która umożliwia dokładne monitorowanie pracy pracowników na terenie. Dzięki niej możliwe jest kompleksowe zarządzanie pracownikami i procesami na terenie, zapewniając wysoką jakość usług i terminowość realizacji zadań.