arrow_upward arrow_upward
Image Alt
  /  Aktualności

W ostatnich tygodniach jako zespół VSoft odpowiadający za tworzenie systemu do zarządzania pracą terenową - zastanawialiśmy się nad pewnymi zmianami, które wprowadzą trochę świeżości i nowoczesności do postrzegania, a przede wszystkim funkcjonowania systemu i aplikacji. Prezentujemy Wam nowy logotyp oraz kosmetykę nazwy z "VSoft Mobile Workforce" na "Mobile Workforce", chcąc otworzyć się na nowe sektory tj. rolnictwo, usługi budowlane, farmacja czy FMCG. Będziemy im

W ostatnich tygodniach przygotowywaliśmy kilka nowości w systemie Mobile Workforce, które sprawią, że nawigowanie pracą terenową będzie jeszcze prostsze a interfejs aplikacji bardziej przejrzysty i intuicyjny. Dzięki dodatkowym danym i filtrom będziecie w stanie szybciej lokalizować to czego szukacie. Zareagowaliśmy na feedback naszych klientów i wprowadziliśmy kilka udogodnień w systemie, które opisujemy poniżej.

Raportowanie i planowanie pracy zespołów terenowych to ważny temat, który ma kluczowe znaczenie dla wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza dla firm z sektora usługowego. Ewidencja zdarzeń jest jedną z najważniejszych funkcji, która umożliwia dokładne monitorowanie pracy pracowników na terenie. Dzięki niej możliwe jest kompleksowe zarządzanie pracownikami i procesami na terenie, zapewniając wysoką jakość usług i terminowość realizacji zadań.

Obecnie prowadzenie działań sprzedażowych wymaga od nas ogromnego zaangażowania w kreowanie właściwych procesów handlowych, obsługi klienta i wzrostu zainteresowania produktami lub usługami firmowymi. W 2023 roku standardem jest regulowanie działań firmowych i optymalizacja za pomocą specjalistycznego oprogramowania, które ma za zadanie ułatwić codzienną pracę i zbudować pole do rozbudowy naszego biznesu.

Początek roku to zawsze pracowity okres w #VSoftTeam. W pierwszej tegorocznej aktualizacji systemu VMW chcemy zaprezentować prawdziwą rewolucję w pracy z zadaniami. VSoft Mobile Workforce w najnowszej wersji to tradycyjnie: nowe funkcje i rozwój istniejących rozwiązań. Dlaczego? Aby nasi użytkownicy dalej mogli optymalizować swoją pracę, jednocześnie oszczędzając czas oraz koszty swojej firmy. Na dobry początek - przyjrzyjmy się kluczowej, nowej funkcjonalności jaką jest GIEŁDA

W branży FMCG (Fast Moving Consumer Goods) pojawia się coraz więcej konkurencyjnych firm, jednocześnie podnoszących poziom wykonywanych usług. Rozwój technologii sprawia, że wymagania klientów rosną w szybkim tempie niemal w każdym obszarze, również FMCG. Na szczęście wiemy, jak sprostać tym wymaganiom. Wszystko dzięki gotowemu systemowi do automatyzacji działań w sektorze FMCG.