arrow_upward arrow_upward

Mobile Workforce to system stworzony specjalnie dla pracowników terenowych w firmach windykacyjnych

Odkryj, jak aplikacja Mobile Workforce może usprawnić codzienną pracę zespołu windykacyjnego!

Korzyści z wdrożenia Mobile Workforce

Aplikacja Mobile Workforce umożliwia windykatorom terenowym szybkie i wygodne realizowanie zleconych zadań, monitorowanie ważnych terminów, wgląd do dokumentów czy aktualnych danych klienta na urządzeniu mobilnym. Windykatorzy zyskują dostęp do szeregu funkcji, które usprawniają ich pracę i zwiększają jej efektywność.

Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem zadań system zoptymalizuje trasę dojazdów, a w przypadku otrzymania nowego zlecenia zmodyfikuje trasę odpowiednio do wyznaczonego wcześniej adresu wizyty. Automatyczna optymalizacja codziennych tras pozwala windykatorom na obsługę większej liczby klientów w krótszym czasie.

Po zakończeniu zlecenia aplikacja Mobile Workforce umożliwia windykatorom wypełnianie raportów bezpośrednio w terenie, także w trybie offline, co pozwala mu zaoszczędzić czas i uniknąć błędów. Raporty są w pełni konfigurowalne w panelu administratora. Natychmiastowy transfer raportów zapewnia sprawną komunikację w zespole oraz lepszą kontrolę nad procesem windykacyjnym.

Aplikacja Mobile Workforce umożliwia załączenie zdjęć i skanów dokumentów zapewniając maksymalny poziom zabezpieczeń, co jest kluczowe w branży windykacyjnej, gdzie bezpieczeństwo i poufność informacji jest priorytetem.
MW-korzysc-dol1-ikona

automatyczne planowanie terminów zadań

MW-korzysc-dol2-ikona

optymalizowanie ułożenia tras
i zmniejszenie kosztów

MW-korzysc-dol3-ikona

generowanie raportów
w czasie rzeczywistym

MW-korzysc-dol4-ikona

bezpieczeństwo i ochrona danych

Usprawnij codzienną pracę windykatorów terenowych

Zastosowanie MW w branży windykacyjnej

W terenie

Za pomocą aplikacji Mobile Workforce windykatorzy terenowi pobierają zlecone zadania, zarządzają planem dnia i układają trasę przejazdu z wykorzystaniem funkcji automatycznej optymalizacji. Po realizacji zadania w terenie składają raport ze zrealizowanej wizyty, tzn. wypełniają ankietę powiązaną z zadaniem oraz informują o dodatkowych działaniach (np. przyjęcie gotówki, założenie deklaracji spłaty, pozyskanie nowych danych teleadresowych obsługiwanego klienta). Windykatorzy mają możliwość dołączenia do raportu wykonanych zdjęć oraz zameldowania swojej pozycji. Raport jest natychmiast przekazywany do aplikacji administratora, z której zlecane są zadania.

W biurze

Aplikacja administratora stanowi centrum dowodzenia systemu Mobile Workforce – odpowiada za komunikację z urządzeniami mobilnymi. Menadżer może m.in.:

 • tworzyć zadania dla pracowników w terenie,
 • odbierać raporty z podglądem pozycji GPS,
 • aktualizować informacje (np. deklaracje spłat, zmianę danych teleadresowych)
 • przeglądać zestawienia (np. szacunkową ilość przejechanych w danym okresie kilometrów),
 • zarządzać kalendarzem i monitorować obłożenie pracowników,
 • tworzyć własne analizy, dostosowane do specyficznych potrzeb firmy.

Dzięki swojej wszechstronnej funkcjonalności, aplikacja administratora jest narzędziem ułatwiającym pracę kadry zarządzającej, ale także usprawniającym pracę windykatorów terenowych.

Windykacja terenowa na najwyższym poziomie z Mobile Workforce!

Zobacz, jak może wyglądać proces windykacji terenowej z Mobile Workforce

Masz pytania? Wypełnij formularz a nasz specjalista skontaktuje się tak szybko, jak to możliwe!

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Firma

  Temat

  Treść wiadomości

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.