arrow_upward arrow_upward

Mobile Workforce to rozwiązanie do sprawnego przeprowadzania audytu w branży spożywczej

Narzędzie wspomaga pracę pracowników terenowych i audytorów, a także ułatwia zachowanie płynności logistycznej produktów FMCG.

Korzyści wdrożenia Mobile Workforce

Mobile Workforce (MW) umożliwia precyzyjne przeprowadzanie audytów sklepów, co pozwala firmie uzyskać dokładne informacje na temat ekspozycji produktów, dostępności cen, stanów magazynowych i innych ważnych parametrów

Rozwiązanie optymalizuje trasę pracowników terenowych, dzięki czemu wzrasta wydajności pracy, a koszty operacyjne ulegają zmniejszeniu.

Optymalizacja czasu obsługi klienta wpływa bezpośrednio na jej jakość. Mobile Workforce pozwala lepiej zarządzać asortymentem oraz reagować na braki w dostawach. Ponadto, pracownicy terenowi w czasie rzeczywistym mogą tworzyć i przesyłać raporty z wynikami audytu.

Wprowadzenie rozwiązania MW w firmie przyczynia się do zwiększenia efektywności operacyjnej, lepszej kontroli nad procesami sprzedaży i marketingu oraz poprawy obsługi klienta.

optymalizacja czasu

efektywniejszy audyt sklepów

raportowanie w czasie rzeczywistym

poprawa obsługi klienta

Zautomatyzuj proces audytu w sklepach spożywczych

Zastosowanie MW w branży spożywczej FMCG

Audyt sklepów i monitorowanie stanów półek

Rozwiązanie umożliwia pracownikom terenowym przeprowadzanie audytów sklepów, w tym stanów półek, dostępności produktów, cen, dat ważności itp. przy pomocy aplikacji mobilnej. Dane na temat ekspozycji produktów, poziomu zapasów i innych istotnych informacji są wprowadzane na bieżąco i w czasie rzeczywistym przekazywane do centralnej bazy danych. Dzięki temu skracany jest czas związany z zarządzaniem asortymentem. Szybka analiza pozwala na wczesnym etapie identyfikować trendy i zlecać dodatkowe zamówienia.

Kompleksowa baza danych audytowych

Wiele sklepów posiada różne systemy zarządzania, oznaczania produktów i raportowania danych. Prowadzi to do niejednoznaczności i trudności w gromadzeniu spójnych informacji podczas audytów. System Mobile Workforce gromadzi dane z każdego z tych zakresów. Aplikacja wymusza na audytorach wypełnienie przypisanych danej marce sklepowej pól. Ryzyko pominięcia niektórych informacji zostaje usunięte, a audyt przeprowadzany jest w sposób kompletny.

Zmniejsz koszty operacyjne związane z weryfikacją produktów

Zobacz, jak może wyglądać proces audytowy razem
z Mobile Workforce

Skontaktuj się z nami

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Firma

  Temat

  Treść wiadomości

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.