arrow_upward arrow_upward
Image Alt
  /  Cennik

Rozpocznij Przygodę

z Mobile Workforce
Jako partner dla naszych klientów jesteśmy elastyczni, dlatego ceny dostosowane są do realnego zapotrzebowania oraz ilości urządzeń.
 • Podstawowy 180 zł
  1 urządzenie/miesiąc
  • od 1 do 5 urządzeń
  • 5 GB przestrzeni dyskowej*
 • Optymalny 160 zł
  1 urządzenie/miesiąc
  • od 6 do 20 urządzeń
  • 20 GB przestrzeni dyskowej*

*przy wdrożeniu w chmurze

Sprawdź jakie opcje dostępne są w każdym z pakietów.

 

Wypróbuj bezpłatnie przez 30 dni

Zobacz Mobile Workforce w akcji! Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej i sprawdź funkcjonalności rozwiązania.

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dostęp do bezpłatnej wersji próbnej VSoft Mobile Workforce.

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Firma

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.

  Informacja o administracji danymi add remove

  Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu jest VSoft S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Puszkarskiej 7J.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celach: udostępnienia bezpłatnej wersji próbnej (art. 6 ust. 1 pkt b. RODO), przesłania informacji handlowych i marketingowych oraz ochronie przed ew. roszczeniami (art. 6 ust.1 pkt f. RODO).
  Dane osobowe mogą zostać przekazane innym odbiorcom, np. podmiotom uczestniczącym w procesach niezbędnych do wykonywania usługi (np. hostingodawca) oraz innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia wycofania zgody na poszczególne działania oraz w późniejszym czasie w celu ochrony przed ew. roszczeniami. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu uzyskania dostępu do wersji DEMO. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania uaktualnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych czy zgłoszenia sprzeciwu co do ich przetwarzania a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: pr@vsoft.pl