arrow_upward arrow_upward

Mobile Workforce to profesjonalny system, który służy do optymalizacji procesów biznesowych w firmach posiadających floty mobilne

Idealne rozwiązanie do zarządzania procesem biznesowym dbającym o mobilność w biznesie flotowym. Narzędzie wspomaga pracę pracowników terenowych i audytorów.

Korzyści wdrożenia Mobile Workforce

Nasze innowacyjne oprogramowanie pozwala zautomatyzować proces planowania zadań serwisowych, zarządzania i oraz przydzielania pracowników, co przynosi oszczędności czasu i pieniędzy.
Dzięki wykorzystaniu AI oraz automatycznemu delegowaniu zadań, aplikacja porządkuje i wspiera zarządzanie pracą w terenie, co ma bezpośrednie przełożenie na optymalizację pracy zespołu i zdecydowane obniżenie kosztów.
System generuje dokumentację i przyśpiesza raportowanie, natomiast dane wrażliwe klientów są całkowicie bezpieczne.
Nasze oprogramowanie synchronizuje się z systemami biznesowymi, umożliwiając pełną kontrolę nad całym procesem. Pozwól swoim pracownikom serwisowym na skuteczniejsze działanie w terenie dzięki MW!
zarządzanie pracą flot mobilnych w terenie
wysoka jakość planowania prac projektowych
śledzenie statusu pracowników terenowych
łatwa obsługa aplikacji i przeglądarce dla admina

Zmniejsz koszty eksploatacji flot mobilnych

Zastosowanie MW w biznesie flotowym

Mobile Workforce dla flot mobilnych

Za pomocą aplikacji mobilnej pracownik pobiera zlecone zadania, zarządza planem dnia i układa trasę przejazdu z wykorzystaniem funkcji automatycznej optymalizacji prac zespołów korzystających z flotowych samochodów flotowych.

Natomiast osoba posiadająca uprawnienia administratora i/lub menedżera – może konfigurować system i koordynować zadania użytkowników mobilnych z poziomu administratora.

Konfiguracja biznesowa w MW

Moduł konfiguracji umożliwia administratorowi biznesowemu parametryzowanie wyglądu ekranów aplikacji mobilnej w zależności od zdefiniowanych typów zleceń. System pozwala na skracanie całego procesu biznesowego, dzięki bieżącemu dostępowi do aktualnych danych.

Sprawdź system MW dla zwiększania efektywności prac flot mobilnych

Sprawdź jak pomożemy Twojemu biznesowi flotowemu poprzez bezpłatną wersję demo

Zobacz, jak działa kompleksowa obsługa zleceń przeznaczonych dla pracowników terenowych. Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Firma

  Temat

  Treść wiadomości

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.