arrow_upward arrow_upward
Mobile Workforce to system do automatyzacji Twojego biznesu oraz optymalizacji pracy terenowej w obsłudze szkód.

Obsługujesz procesy likwidacji szkód i masz problem z przetwarzaniem zgromadzonych danych? Sprawdź MW!

Korzyści wdrożenia Mobile Workforce

Aplikacja wspomaga szereg działań związanych z obsługą szkód w terenie. Począwszy od ustalenia i potwierdzenia zakresu prac, poprzez automatyczne wyznaczenie pracowników do obsługi zadania, aż po raportowanie i przekazanie informacji dla ubezpieczyciela.
Dzięki wykorzystaniu AI oraz automatycznemu delegowaniu zadań, aplikacja porządkuje i wspiera zarządzanie pracą w terenie, co ma bezpośrednie przełożenie na optymalizację pracy zespołu i zdecydowane obniżenie kosztów.
Wraz z nowym zleceniem pracownik otrzymuje wszystkie niezbędne informacje dotyczące powstałej szkody. Dzięki temu cały proces obsługi realizowany jest w jednej aplikacji, która poprzez możliwość podglądu wszystkich danych zlecenia sprawia, że kontakt z klientem staje się intuicyjny i bardziej efektywny.
Nasze oprogramowanie synchronizuje się z systemami biznesowymi, umożliwiając pełną kontrolę nad całym procesem. Pozwól swoim pracownikom serwisowym na skuteczniejsze działanie w terenie dzięki MW!

Usystematyzowana
obsługa szkód

Zoptymalizowane trasy
i poprawa ergonomii pracy

Usprawniony proces
obsługi klienta

Efektywne zarządzanie
rozproszonym zespołem

Optymalizuj procesy obsługi szkód

Zastosowanie MW w sektorze ubezpieczeń

Mobile Workforce w obsłudze szkód
Twoja firma obsługuje procesy likwidacji szkód, a każdy z pracowników samodzielnie decyduje o kolejności wykonywania zadań w obrębie przydzielonej lokalizacji? Z Mobile Workforce możesz ustandaryzować i zautomatyzować codzienną pracę pracowników terenowych.
Optymalizacja pracy zespołów terenowych
Dzięki aplikacji poprawisz efektywność obsługi klienta i szybciej przekażesz ubezpieczycielowi wszystkie wymagane dane do realizacji procesu szkodowego.
Optymalnie zarządzaj procesem obsługi szkód z aplikacją Mobile Workforce

Pobierz bezpłatną wersję testową i zobacz jak możemy wesprzeć Twój biznes

Sprawdź, jak działa kompleksowa obsługa zleceń przeznaczonych dla pracowników terenowych. Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Firma

  Temat

  Treść wiadomości

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.