arrow_upward arrow_upward
Mobile Workforce to profesjonalny system, który służy do zarządzania pracą serwisantów, techników lub instalatorów pracujących mobilnie
Szukasz rozwiązania, które zoptymalizuje pracę Twojego mobilnego działu serwisowego? Poznaj nowoczesną aplikację, która ułatwia organizację wszystkich etapów pracy: od planowania, przez wykonanie, aż po rozliczenie zleceń.

Korzyści z wdrożenia Mobile Workforce

Aplikacja automatyzuje proces planowania zleceń serwisowych oraz wspomaga pracę serwisantów w terenie. Skutecznie wspiera mobilne zespoły w firmach obsługujących własne instalacje, jak i działających usługowo. Automatyczne przypisywanie zadań właściwym pracownikom pozwala firmie znacznie usprawnić procesy biznesowe, oszczędza czas osób zarządzających zleceniami i minimalizuje ryzyko błędów, które mogą pojawić się w trakcie planowania zadań.

Optymalne rozplanowanie czasu pracy pozwala na szybsze i terminowe realizowanie większej liczby zleceń serwisowych. Aplikacja zapewnia kierownikom serwisu stałą wiedzę nad aktualną pozycją serwisantów, planem i realizacją zadań. Dodatkowo, mogą oni szybki sposób przekazać zadania, które pojawiają się w ostatniej chwili. System automatycznie planuje trasy i kolejność zleceń, co pozwala zminimalizować czas spędzany w drodze. Zwiększ produktywność i zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki efektywnemu zarządzaniu czasem pracy. Szybciej realizowane zlecenia oznaczają krótsze czasy oczekiwania dla klientów i wyższy poziom satysfakcji.

Aplikacja mobilna zapewnia serwisantom stały dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Posiadają oni aktualny wgląd do listy przypisanych zleceń oraz harmonogram wizyt do wykonania w danym dniu. W aplikacji znajdą oni także dane klientów i istotne informacje potrzebną do wykonania zlecenia, a po jego wykonaniu w łatwy sposób mogą przesłać skonfigurowany wcześniej raport wraz z niezbędnymi załącznikami, np. dokumentacją fotograficzną.

MW-korzysc-dol1-ikona

usprawnienie codziennej pracy serwisantów

MW-korzysc-dol2-ikona

krótszy czas realizacji zlecenia
i poprawa obsługi klienta

MW-korzysc-dol3-ikona

optymalizacja tras dojazdu

MW-korzysc-dol4-ikona

generowanie raportów także w trybie offline

Aplikacja do zarządzania pracami serwisowymi,
która sprawdzi się w Twoim biznesie

Zastosowanie MW w działach serwisowych i instalacyjnych

Serwis maszyn i urządzeń

Mobile Workforce jest uniwersalnym systemem, który z powodzeniem sprawdzi się m.in. w serwisach sprzętu RTV i AGD, komputerów i urządzeń biurowych, klimatyzacji, aparatury medycznej, urządzeń gastronomicznych, maszyn przemysłowych, rolniczych itd. Aplikacja zapewnia możliwość dopasowania jej poszczególnych parametrów do specyfiki firmy i jej konkretnych potrzeb.

Serwis instalatorski

Aplikacja Mobile Workforce wspomaga zarządzanie usługami serwisowymi realizowanymi w terenie. Sprawdzi się w firmach zajmujących się obsługą różnego typu zleceń montażu, napraw, wsparcia technicznego czy reklamacji. Usprawni pracę techników zajmujących się różnego typu instalacjami w branży elektrycznej, hydraulicznej, wodno-kanalizacyjnej, fotowoltaicznej, HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji). Automatyzacja każdego z etapów procesu serwisowego to gwarancja najwyższej jakości usług i sprawnej obsługi klientów.

Oszczędzaj czas, redukuj koszty i popraw jakość obsługi klientów!

Pobierz bezpłatną wersję testową i zobacz jak możemy wesprzeć Twój biznes

Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

  Imię i Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Firma

  Temat

  Treść wiadomości

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.