arrow_upward arrow_upward

Mobile Workforce w trasie!

W ostatnich dniach jako VSoft mieliśmy okazję wziąć udział w dwóch wyjątkowych wydarzeniach branżowych: Fleet Electric Day na Autodromie Słomczyn oraz Targach Polagra w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nasz zespół produktowy Mobile Workforce miał przyjemność być obecny jako wystawca oraz Partner Biznesowy, prezentując nasze innowacyjne rozwiązania dla branży flotowej i spożywczej..

FED i MW tworzący mobilność flot

Fleet Electric Day to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży elektromobilności w Polsce. W trakcie konferencji, która odbyła się w szeroko znanym fanom motoryzacji Autodromie Słomczyn. mieliśmy okazję uczestniczyć w inspirujących prezentacjach oraz dyskusjach dotyczących przyszłości flot elektrycznych. Na naszym stoisku targowym pokazaliśmy w jaki sposób w praktyce optymalizować politykę flotową w obszarze kosztów i zaprezentować aplikację z najlepszej strony jako idealne rozwiązanie do zarządzania procesem biznesowym dbającym o mobilność w biznesie flotowym.

Jako Partnerzy Biznesowi, kluczowym elementem naszej obecności na Fleet Electric Day była możliwość prezentacji naszego systemu Mobile Workforce. Dzięki niemu, zarządzanie flotą może stać się jeszcze bardziej efektywne! Nasz zespół miał okazję przedstawić wszystkie zalety rozwiązania SFA (Sales Force Automation) potencjalnym klientom oraz porozmawiać o konkretnych przypadkach zastosowania w branży moto.

Więcej informacji o Fleet Electric Day:

POLAGRA na drodze

Kolejnym przystankiem naszego zespołu Mobile Workforce były Targi branży spożywczej Polagra, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ich skład wchodzą sektory: FOOD, FOODTECH i HORECA. Wydarzenie w stolicy Wielkopolski było dobrą okazją do zaprezentowania naszych produktów i usług, ale także świetnym miejscem do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń ze specjalistami branżowymi.

Nasza obecność na Targach była bardzo owocna. Spotkaliśmy się tam z wieloma przedstawicielami poszczególnych sektorów wymienionych wyżej, którzy wykazali zainteresowanie naszym systemem Mobile Workforce. Dzięki temu mieliśmy okazję przekonać się, że nasze rozwiązanie spełnia realne potrzeby rynku i może znacząco usprawnić zarządzanie pracownikami terenowymi w różnych sektorach gospodarki.

Więcej informacji o Targach POLAGRA:

Refleksje po trasie

Fleet Electric Day oraz Targi POLAGRA były dla nas nie tylko intensywnie, ale przede wszystkim niezwykle ciekawymi wydarzeniami. Dzięki nim mieliśmy szansę nie tylko zaprezentować nasze rozwiązania, ale także w sposób bezpośredni porozmawiać z potencjalnymi klientami oraz poznać aktualne potrzeby i wyzwania poszczególnych branż, na które się otwieramy. Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na tych wydarzeniach przyczyni się do dalszego rozwoju naszego systemu Mobile Workforce, który przeszedł w ostatnim czasie transformacje wizerunkową – zmieniając logotyp oraz nazwę.