arrow_upward arrow_upward

Nowy logotyp i nazwa systemu do pracy terenowej już w drodze!

W ostatnich tygodniach jako zespół VSoft odpowiadający za tworzenie systemu do zarządzania pracą terenową – zastanawialiśmy się nad pewnymi zmianami, które wprowadzą trochę świeżości i nowoczesności do postrzegania, a przede wszystkim funkcjonowania systemu i aplikacji.

Prezentujemy Wam nowy logotyp oraz kosmetykę nazwy z „VSoft Mobile Workforce” na „Mobile Workforce”, chcąc otworzyć się na nowe sektory tj. rolnictwo, usługi budowlane, farmacja czy FMCG. Będziemy im w stanie pomóc przy efektywniejszym zarządzaniu pracą terenową oraz optymalizacją procesów biznesowych w celu minimalizacji kosztów związanych z transportem.

Nowy i zmodernizowany logotyp ma symbolizować nowoczesne podejście do pracy zespołów i pracowników terenowych w wielu sektorach posiadających własne floty samochodowe… Ale przede wszystkim do mniejszych przedsiębiorstw chcących sprawniej zarządzać budżetem i kontrolować na bieżąco status prowadzonych prac w terenie.

Kształt bryły diamentu, która tworzy nowy logotyp Mobile Workforce to połączenie symboliki dążenia do perfekcyjnego i wciąż dopracowywanego jakościowego rozwiązania technologicznego dla naszych klientów, na miarę potrzeb. Drugim aspektem przy tworzeniu logo MW było nawiązanie do znaku pojawiającego się najczęściej na mapach tzn. pinach wskazujących miejsce docelowe. Nasz system to mobilne rozwiązanie dla dużych i małych przedsiębiorstw, który rozwija się na oczach klientów biorących czynny udział w jego doskonaleniu na miarę ich potrzeb.

Dołączcie do naszej wspólnej drogi dążenia do perfekcji!