arrow_upward arrow_upward

Nowy moduł planowania i optymalizacji tras

Z każdym wydaniem VSoft Mobile Workforce prezentujemy naszym klientom zestaw zmian obejmujący wiele różnych aspektów korzystania z narzędzia. Musimy przyznać, że tym razem lista jest dosyć krótka. Zaskoczeni? Bez obaw! Nowości wprowadzone w obecnym wydaniu dotyczą przede wszystkim jednej, ale za to najistotniejszej funkcji jaką jest optymalizacja trasy.

Moduł planowania i optymalizacji tras

Tym razem postanowiliśmy skupić się na kluczowej funkcjonalności naszego rozwiązana dla managerów pracowników terenowych i rozbudować ją poprzez dodanie osobnego modułu planowania i optymalizacji tras. Opcja ta pozwala zaplanować kalendarz zadań dla wielu użytkowników, np. na kilka dni do przodu, na podstawie informacji zdefiniowanych przez managera. W panelu administracyjnym należy jedynie wskazać, które zadania mają zostać wykonane, określić zakres dat oraz wybrać użytkowników mobilnych, zaś cały skomplikowany proces planowania VSoft Mobile Workforce wykona automatycznie w ciągu kilku sekund. Jest to nie tylko wygodne z punktu widzenia pracowników, którzy nie muszą już sami ustalać swojego harmonogramu, ale także optymalne pod kątem wykorzystania czasu i zasobów zespołu terenowego.

Komu w drogę, temu zestaw nowych funkcji VMW

Komfort pracy w terenie jest trudny do osiągnięcia, dlatego tak duże znaczenie ma każda pomoc w tym zakresie. Aplikacja VSoft Mobile Workforce to narzędzie, które na co dzień wspiera pracowników terenowych w realizacji zadań. Rozwijając nasze narzędzie zawsze bierzemy pod uwagę informacje zwrotne od użytkowników, po to, aby w kolejnych wydaniach dostarczyć najbardziej oczekiwanych i potrzebnych usprawnień.

Nowy release VMW zawiera 3 zmiany w aplikacji mobilnej:

  • Wyświetlanie w aplikacji mobilnej szczegółowych informacji o problemach komunikacyjnych.
  • Możliwość wygenerowania w aplikacji mobilnej ponownej wysyłki raportu, który został już kiedyś wysłany.
  • Dodano szybkie akcje na polach z danymi w aplikacji mobilnej, np. kopiuj, zadzwoń, otwórz mapę.
Mapa raportów i użytkowników

W nowej wersji VMW mapa prezentująca raporty oraz położenie użytkowników została przebudowana. Obecnie narzędzie pozwala na wyświetlanie jednocześnie danych dla wielu użytkowników. Dzięki temu manager może szybko porównać trasy oraz miejsca odwiedzone przez użytkowników mobilnych.

Jeśli nie korzystasz jeszcze z VSoft Mobile Workforce i chcesz sprawdzić opisane funkcjonalności przetestuj bezpłatnie najnowszą wersję rozwiązania!

Wypróbuj VSoft Mobile Workforce bezpłatnie przez 30 dni.