arrow_upward arrow_upward

Nowoczesne technologie i mądre zarządzanie sprawiają, że optymalizacja to nie tyle cięcie kosztów i etatów, a inwestowanie w rozwiązania usprawniające pracę zespołów. Przykładem takiej sytuacji jest działanie firmy SAF, z głównym biurem w Sosnowcu, która idąc z duchem czasu, rozwija się przy użyciu innowacyjnych rozwiązań IT.

Nowoczesne technologie i mądre zarządzanie sprawiają, że optymalizacja to nie tyle cięcie kosztów i etatów, a inwestowanie w rozwiązania usprawniające pracę zespołów. Przykładem takiej sytuacji jest działanie firmy SAF, z głównym biurem w Sosnowcu, która idąc z duchem czasu, rozwija się przy użyciu innowacyjnych rozwiązań IT. SAF, szukając sposobu na optymalizacje czasu i kosztu swoich procesów, sięgnął po rozwiązanie, które długotrwale usprawniło pracę zespołów terenowych. Z ulgą dla pracowników, menadżerów, centrali.

Jak SAF, polska firma windykacyjna, usprawniła swoje działanie, bezpośrednio zwiększając efektywność działań i odciążając swoich pracowników? Cały artykuł „Nowoczesne technologie wspierają windykatorów terenowych” przeczytasz w serwisie ale.bank.pl. Zapraszamy do lektury!