arrow_upward arrow_upward
slider-vsoft-mobile-workforce

Główne możliwości aplikacji

Kompleksowa obsługa zleceń przez pracowników terenowych
map
Planowanie i optymalizacja tras

Aplikacja weryfikuje na mapie miejsca zaplanowanych na dany dzień spotkań i optymalizuje trasę przejazdu. Stworzona lista zadań jest możliwa do przeglądania i obsługi zleceń bezpośrednio wraz z informacją o adresie i położeniu.

lightbulb_outline
Realizacja wizyt

Pobieranie i przeglądanie zleceń do obsługi przez pracowników wykonujących zadania poza biurem. Obsługa i raportowanie różnych zleceń oraz ankiet definiowanych przez koordynatora.

search
Kontrola pracy

Umożliwia monitorowanie działań pracowników wykonywanych w terenie, związanych z bieżącą obsługą zleceń.

email
Błyskawiczna wysyłka wiadomości na bazie szablonów

SMS, e-mail, druk pisma – oszczędność czasu przy wprowadzaniu treści wiadomości dzięki wbudowanym szablonom. Błyskawiczna wysyłka, dane do szablonu podstawią się automatycznie.

check_box
Raportowanie efektów

Proste raportowanie rezultatu wizyty wraz z wymaganymi informacjami i działaniami (przekazanie zdjęć, ankiety, położenia GPS realizacji wizyty). Raport wysyłany do panelu koordynatora.

phonelink
Rozliczanie pracy

Lepsze rozliczenia pracowników na podstawie wykonanych działań w terenie oraz przebytej trasy.

Wybrane korzyści z zastosowania

Zwiększenie efektywności pracowników terenowych minimum o 20% dzięki możliwości planowania i optymalizacji tras oraz sprawnemu raportowaniu zadań.

Skrócenie procesu biznesowego dzięki dostępowi online do aktualnych danych w trakcie wykonywania zadania i raportowaniu natychmiast po jego realizacji.

Bezpieczeństwo i kontrola pracowników dzięki monitorowaniu ich lokalizacji i przebytej trasy.

Minimalizacja kosztów firmy poprzez rozliczanie pracowników tylko z przeprowadzonych wizyt i przebytych tras.

Ochrona danych osobowych poprzez szyfrowanie i kontrolę dostępu; pełna audytowalność dostępu zgodnie z wymaganiami RODO.

Bezpieczeństwo danych
osobowych i finansowych

Ochrona informacji dostępnych poprzez aplikację jest dla nas kluczowa i robimy to kompleksowo. Zapewniamy także pełną audytowalność dostępu do danych.

Wymagania OWASP/MASVS 1.0 Level 2 add remove

Mobile Workforce dba o bezpieczeństwo danych i użytkownika w oparciu o globalne standardy organizacji Open Web Application Security Project. Aplikacja administracyjna jak i mobilna zostały zabezpieczone zgodnie z wymaganiami ASVS 4 i mASVS 1 na poziomie 2.

Szyfrowanie danych add remove

Komunikacja pomiędzy aplikacją, a serwerem jest szyfrowana, dzięki czemu nikt nie zobaczy, jakie dane przekazujesz, pobierasz i wysyłasz. Skuteczne zniekształcenie Twoich danych sprawia, że osoba trzecia nie może ich wykorzystać. Klucze SSL autoryzują również połączenie aplikacji mobilnej do serwera zapewniając autentyczność źródła.

Dwuskładnikowe zabezpieczenie dostępu add remove

Dodatkowa weryfikacja w procesie rejestrowania nowego użytkownika w systemie powoduje, że przechwycenie jednego ze składników logowania nie spowoduje, że osoba trzecia uzyska dostęp do Twoich danych.

Logowanie dostępu i zdarzeń w systemie add remove

Wszystkie zdarzenia pojawiające się w systemie (również związane z logowaniem) są rejestrowane i wyświetlane w postaci logów administracyjnych. Pozwala to na bieżące monitorowanie aktywności użytkowników, a także weryfikowanie niepożądanych prób zdobycia dostępu do aplikacji. Administrator już z poziomu panelu zarządzającego może zweryfikować działanie aplikacji lub zweryfikować przyczynę niepożądanego działania.

Usuwanie i anonimizacja danych osobowych add remove

Aplikacja posiada mechanizmy anonimizacji danych osobowych, niezbędne do przestrzegania aktualnych przepisów prawa. Administrator może w dowolnej chwili wywołać automatyczne skrypty, które  trwale zanonimizują znajdujące się w bazie dane osobowe.

Jak firma Kaczmarski Inkasso zwiększyła efektywność pracowników terenowych o 26%?

Case Study

Efekty, które cieszą naszych klientów, są czymś, co najbardziej napędza nas do działania! Nasza współpraca z firmą Kaczmarski Inkasso trwa od wielu lat. Wdrożyliśmy razem aplikację Mobile Workforce, dzięki czemu zespół ponad 50 pracowników mobilnych, wykonujących łącznie ok. 3500 wizyt miesięcznie, zwiększył efektywność aż o 26%.

Zobacz Case Study i dowiedz się więcej!