arrow_upward arrow_upward

Aktualizacja systemu VSoft Mobile Workforce – Praktyczne zmiany, które ułatwią zarządzanie zadaniami

W ostatnich tygodniach przygotowywaliśmy kilka nowości w systemie Mobile Workforce, które sprawią, że nawigowanie pracą terenową będzie jeszcze prostsze a interfejs aplikacji bardziej przejrzysty i intuicyjny. Dzięki dodatkowym danym i filtrom będziecie w stanie szybciej lokalizować to czego szukacie. Zareagowaliśmy na feedback naszych klientów i wprowadziliśmy kilka udogodnień w systemie, które opisujemy poniżej.

Zachęcamy do skorzystanie z 30-dniowej wersji testowej VMW poprzez zgłoszenie się do nas w specjalnym formularzu na stronie!

Co nowego w VSoft Mobile Workforce (zmiany: czerwiec 2023)?

Prezentacja wszystkich adresów klienta na mapie z wyróżnieniem głównego adresu

Wszystkie adresy klienta na wyciągnięcie ręki! Teraz zobaczysz je na mapie, a główny adres zostanie wyróżniony innym kolorem. Dodatkowo, możesz użyć filtru, aby wyłączyć widoczność pozostałych adresów i skupić się na najważniejszych.

Dodatkowe dane zadania na widoku mapy

Więcej dostępnych informacji na Twojej mapie! Po zaznaczeniu zadania, dostaniesz więcej szczegółów, takich jak imię i nazwisko klienta, wszystkie związane z zadaniem adresy oraz przypisane numery telefonów. Wszystko, co potrzebujesz, w jednym miejscu.

Nowy filtr dla deklaracji spłaty

Odnajdywanie zadań jeszcze nigdy nie było tak proste! Wprowadziliśmy nowy filtr umożliwiający wyświetlanie zadań na podstawie deklaracji spłaty. Teraz możesz skoncentrować się na zarządzaniu zadaniami, dla których została przyjęta deklaracja spłaty.

Oznaczanie zadań z deklaracją spłaty i raportem częściowym

Rozpoznawanie zadań na pierwszy rzut oka! Aktualizacja wprowadza oznaczenia dla zadań z deklaracją spłaty oraz wykonanym raportem częściowym. Dzięki odpowiednim ikonom, łatwo identyfikujesz zadania z konkretnymi statusami i skuteczniej zarządzasz nimi w aplikacji mobilnej.

Oznaczenie zadań jako ważne z możliwością filtrowania

Priorytetyzuj swoją pracę! Teraz masz możliwość oznaczania zadań jako ważne, a następnie filtrowania ich na podstawie tego oznaczenia. Skup się na zadaniach priorytetowych i zorganizuj swoją pracę w sposób bardziej efektywny.

Dodanie okna pop-up w kalendarzu dla zaplanowanych zadań

Więcej informacji na Twoim kalendarzu! Dzięki nowemu oknu pop-up w kalendarzu, po najechaniu myszką na zaplanowane zadanie, otrzymasz dodatkowe dane. Imię i nazwisko klienta, zaplanowany adres wizyty, wszystkie adresy klienta oraz deklarację spłaty (jeśli jest zarejestrowana w aplikacji mobilnej) – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Podsumowanie

Dzięki najnowszej aktualizacji systemu VSoft Mobile Workforce, zarządzanie zadaniami staje się bardziej efektywne i intuicyjne niż kiedykolwiek wcześniej. Przedstawione zmiany, takie jak prezentacja wszystkich adresów klienta na mapie, dodatkowe dane zadania na widoku mapy, nowy filtr dla deklaracji spłaty, oznaczenia zadań oraz możliwość filtrowania, a także dodatkowe okno pop-up w kalendarzu, znacząco ułatwią Twoją pracę i pozwolą osiągnąć lepsze rezultaty.

Sprawdź nowe funkcje VMW, które przyniosą Ci większą wygodę i skuteczność w zarządzaniu zadaniami mobilnymi!