arrow_upward arrow_upward

Nowy Rok i Nowe Wydanie VSoft Mobile Workforce – przebudowa kalendarza oraz raportów

Zmiany w kalendarzu dotyczą nie tylko optymistycznego powitania roku 2021 (miejmy nadzieję lepszego pod względem działań w terenie niż poprzedni 😉), ale także noworocznego wydania VMW! Zadania pracowników można od teraz przeglądać jednocześnie wybierając w widoku kalendarza kilku użytkowników lub ich grupy, a także dni, tygodnie lub miesiące. Zastosowanie filtrów to sposób, aby sprawdzić wybrane typy zadań, wyświetlić określone godziny pracy użytkowników albo ich urlopy.

Raporty to jeden z kluczowych elementów przydatnych w pracy managera zespołu pracowników terenowych. Poświęciliśmy im sporo uwagi, skupiając się na poprawieniu czytelności i użyteczności. Dzięki gruntowanej przebudowie raportów teraz w szybki i przyjazny sposób możesz podglądać efekty pracy Twojego zespołu. Zaimplementowany zbiorczy widok prezentuje najważniejsze dane wprowadzone do raportu przez użytkowników aplikacji.

Co jeszcze możesz zrobić w nowej wersji VMW?

  • Dodawaj kolejne typy zadań szybciej tworząc szablony z określonymi danymi
  • Ustaw harmonogram pracy indywidualnie dla każdego użytkownika, uwzględniając jego godziny pracy, czy urlopy
  • Stwórz listy zadań do szybkiego podglądu definiując własne filtry
  • Przeglądaj szczegółową historię zdarzeń na zadaniach
  • Śledź czas pracy nad zadaniami i mierz efektowność pracowników

Użytkownicy aplikacji mogą korzystać z takich usprawnień jak przycisk szybkich akcji na zadaniu i stale wyświetlane powiadomienia o trwającym zadaniu. Uruchomienie nawigacji, wykonanie telefonu do klienta, zakończenia pracy nad zadaniem, czy wysłanie raportu to teraz kwestia tylko jednego tapnięcia. 😉

Na koniec dobra informacja dla tych, którzy planują wdrożenie CRM. Dedykowany plugin do systemu YetiForce umożliwia połączenie VSoft Mobile Workforce z CRM, dzięki czemu z poziomu systemu CRM możliwe jest tworzenie zadań i gromadzenie ich w kontekście klienta/kontaktu/użytkownika.

Jeśli chcesz poznać szczegóły zmian, jakie pojawiły się w nowym wydaniu VSoft Mobile Workforce, zapraszamy do kontaktu z Joanną Kmak-Chodźko.

DEMO aplikacji możesz przetestować już teraz (zamów demo)!