arrow_upward arrow_upward

3 lipca ukazała się nowa wersja VSoft Mobile Workforce

Nowa wersja Mobile Workforce to zdecydowany krok naprzód względem wcześniejszej wersji aplikacji. Wprowadzone zmiany są niezwykle istotne, gdyż po pierwsze odpowiadają na oczekiwania dotychczasowych użytkowników Mobile’a, ale także wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu osób poszukujących konkretnych funkcjonalności, których brakuje w rozwiązaniach obecnie dostępnych na rynku. Mamy poczucie, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty i skupiliśmy się na najważniejszych aspektach działania aplikacji.

 

3 lipca ukazała się nowa wersja Mobile Workforce (aplikacji mobilnej do zarządzania dużym zespołem pracowników terenowych)User Experience przede wszystkim

Na początek warto podkreślić, że rozwiązanie, które oferujemy zostało zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu w pracy terenowej i ma ułatwiać sprawne wykonanie zaplanowanych czynności w każdych, nawet trudnych warunkach. Aplikacja musi świetnie działać na różnego typu urządzeniach mobilnych, a jednocześnie być prosta i intuicyjna w obsłudze. W nowej wersji bardzo poważnie podeszliśmy do kwestii User Experience, co zaowocowało wieloma testami oraz nowym dizajnem. Zadbaliśmy o szczegóły, takie jak kolorystyka, wielkość przycisków, szybkość ładowania danych, przejrzysty interfejs i zrozumiały język. Całość jest spójna dla aplikacji mobilnej i webowej (panelu administratora). Podczas całego procesu sprawdzone zostały różne scenariusze wykorzystania Mobile Workforce’a. A tak wyglądała nasza praca od kuchni 😊

 

Reguły przydziału pracownika do zadania

Możliwość ustawienia parametrów, po których pracownik będzie automatycznie przydzielony do realizacji danego zadania to nowa funkcjonalność, kluczowa z punktu widzenia zarządzania zespołem. Zastosowanie takich reguł, jak przypisanie zleceń według rejonu, odległości od zadania, obłożenia pracownika, czy jego umiejętności, pozwala lepiej i szybciej dopasować zadania do poszczególnych pracowników terenowych. Efektem tego jest oszczędność czasu potrzebnego do realizacji zleceń, co oczywiście przekłada się na mniejsze koszty oraz możliwość obsługi większej ilości klientów.

 

Oto co można zyskać dzięki zastosowanym regułom:

 • elastyczność konfiguracji reguł przypisania pracowników do zadań według aktualnych potrzeb,
 • możliwość śledzenia zadania w czasie rzeczywistym i błyskawiczne reagowanie na powstałe zmiany,
 • łatwiejsze zarządzanie dużym zespołem pracowników terenowych,
 • automatyzacja przydziału pracowników do zadań z uwzględnieniem ich kwalifikacji i regionu,
 • zwiększenie efektywności pracy poprzez optymalizację harmonogramów i czasu pracy,
 • minimalizacja kosztów operacyjnych (np. zmniejszenie kosztów i czasu dotarcia do klienta),
 • minimalizacja niewykorzystanych zasobów.

 

Dostępność w App Store

Była mowa o konieczności obsługi na różnego typu urządzeniach, a więc nie pozostajemy gołosłowni. Aplikacja jest dostępna na urządzenia Apple, działające na systemie iOS w sklepie App Store. Obsługa urządzeń działających na systemie Android i iOS sprawia, że Mobile Workforce jest dostępny na 96% urządzeń mobilnych*.

 

Więcej opcji zaawansowanych

Uznaliśmy, że pewne często wykorzystywane funkcjonalności moglibyśmy rozbudować o dodatkowe opcje i pozwolić użytkownikom na większą swobodę w dostosowaniu ich do swoich potrzeb.

Tak wygląda nasza lista zadań zrealizowanych w VSoft Mobile Workforce 😀

 • Rozbudowa wpłat gotówkowych – rozbudowa możliwości generowania raportu z przyjętych wpłat gotówkowych
 • Rozbudowa mechanizmu filtrowania zadań i list w aplikacji mobilnej i Panelu WEB
 • Możliwość modyfikowania treści wszystkich maili systemowych
 • Mnóstwo usprawnień technicznych

 

Pozostaje nam zachęcić Państwa do pobrania demo i przetestowania nowej wersji!

 

* udział systemów operacyjnych Android iOS na rynku urządzeń mobilnych w 3 kwartale 2019 roku wg. mobirank