arrow_upward arrow_upward

VSoft SA partnerem strategicznym Kaczmarski Inkasso

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informujemy, że do grona klientów VSoft SA z branży bankowej i ubezpieczeniowej dołączyła firma Kaczmarski Inkasso.

Jest to strategiczne partnerstwo pomiędzy jedną z największych firm w branży windykacyjnej i doświadczonym producentem rozwiązań IT – potwierdza Dariusz Kożuch, wiceprezes VSoft SA.

Strategiczne, ponieważ dotyczy głównej działalności Kaczmarski Inkasso – VSoft został dostawcą kompleksowych narzędzi wspierających cały proces zarządzania wierzytelnościami. Współpraca ta została rozszerzona na należącą do Kaczmarski Group Kancelarię Prawną VIA LEX, w której również zaimplementowane zostanie rozwiązanie z obszaru windykacyjnego, VSoft Collection. Kaczmarski Inkasso zwiększy także zakres użycia VSoft Mobile Workforce, aplikacji już od dawna wykorzystywanej przez pracowników terenowych firmy.

 Liczymy na to, że nasza współpraca będzie się rozwijać, a jej efekty docenią zarówno pracownicy, jak również klienci Kaczmarski Inkasso i Kancelarii Prawnej VIA LEX – deklaruje Jakub Kostecki, prezes Kaczmarski Inkasso