arrow_upward arrow_upward

Oferujesz usługi door-to-door i masz problem z organizacją zadań?

Zobacz jak możemy Ci pomóc bez dużych inwestycji!

Twoi pracownicy mają do wykonania kilkadziesiąt wizyt w ciągu miesiąca i realizują różnego typu zlecenia dla klientów. Nie łatwo zarządzać zespołem, który na co dzień jest rozproszony w różnych lokalizacjach, zaś każdy z pracowników indywidulanie decyduje o kolejności wykonania zadań. Jak zebrać informacje o wszystkich zleceniach w jednym miejscu, sprawdzać status ich realizacji, obliczyć kilometrówki, podejrzeć, gdzie obecnie znajdują się pracownicy terenowi?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, czy można lepiej organizować pracę zespołu, obniżyć koszty i czas dojazdu do klientów.

A gdyby tak pracownik otrzymywał zlecenia i kontaktował się z klientem za pomocą jednej aplikacji, którą Ty będziesz zarządzał z poziomu administratora? Umówienie wizyty, wyznaczenie trasy, potwierdzenie zakresu prac i odbioru usługi, a także wysłanie raportu na podstawie gotowych szablonów – wszystko to może odbywać się z telefonu, który Twój pracownik ma zawsze przy sobie. Takie rozwiązanie jest tanie, a przede wszystkim wygodne, zarówno dla managera, jak i wykonawcy zlecenia. Ponadto, Twój klient dostaje powiadomienia SMS z rezultatem zrealizowanego zlecenia, ma możliwość przesłania opinii i potwierdzenia prawidłowego zrealizowania usługi.

Wyobraźmy to sobie na przykładzie nowoczesnego serwisu samochodowego

1. Marek, przydziela zadania, korzystając z reguł w aplikacji, dzięki czemu sprawdza obłożenie serwisantów.

2. U pracownika Artura, lądują 3 zlecenia na dzisiaj, które musi tak zaplanować, aby zdążył dojechać do klientów w odległych częściach miasta. Proste! Wystarczy otworzyć kalendarz i kliknąć „Optymalizuj trasę”. Szybki telefon do klienta i potwierdzenie godziny.

3. Basia, zaskoczona awarią silnika, cieszy się, że serwisant już jedzie. Udało jej się szybko umówić na naprawę.

4. Artur odebrał samochód, zdiagnozował usterkę i przesłał Basi listę prac naprawczych do akceptacji. Po akceptacji może zabrać się do wykonania zlecenia i odwieźć samochód do Basi.

5. Marek otrzymuje raporty o wszystkich usługach, pozwala mu usprawnić zarządzanie całym zespołem i analizować efektywność pracowników.

Od kiedy wdrożono VSoft Mobile Workforce, firma realizuje zlecenia 20% szybciej, a do tego znacznie wzrosła satysfakcja klientów, którzy otrzymują teraz czytelny proces decyzyjny i rzetelne raporty zrealizowanych prac.

Czy takie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim biznesie?

Zdecydowanie tak, jeśli oczekujesz szybszej realizacji zadań przez zespół pracowników terenowych oraz przesyłania raportów od razu po wizycie.

Z pewnością zależy Ci również na pozytywnym wizerunku firmy i wysokim poziomie obsługi klienta. Dzięki VMW wyróżnisz się na tle konkurencji. Aplikacja VSoft Mobile Workforce zapewni łatwy kontakt z klientem i usprawni dotychczasową komunikację.

Użytkownicy docenią także:

  • intuicyjny interfejs,
  • nowoczesny dizajn,
  • szybki dostęp do aktualnych danych,
  • szablony wiadomości i raportów,
  • wbudowane mapy,
  • optymalizację tras,
  • tryb offline.
Sprawdź już teraz jak działa VSoft Mobile Workforce!

Wersja DEMO umożliwi Ci dostęp do wszystkich funkcjonalności aplikacji na telefon.