arrow_upward arrow_upward
Image Alt
  /  Obsługa szkód
Obsługujesz procesy likwidacji szkód
i masz problem z przetwarzaniem zgromadzonych danych?

Zobacz jak możemy Ci szybko pomóc!

szkody-1

Twoja firma obsługuje procesy likwidacji szkód, a każdy z pracowników samodzielnie decyduje o kolejności wykonywania zadań w obrębie przydzielonej lokalizacji? Z  Mobile Workforce możesz ustandaryzować i zautomatyzować codzienną pracę pracowników terenowych. Dzięki aplikacji poprawisz efektywność obsługi klienta i szybciej przekażesz dane niezbędne do obsługi szkody. Rozwiązanie zadba również o ergonomię Twojej pracy i bezpieczeństwo pracowników firmy.

Sprawdź możliwości Mobile Workforce
testując aplikację za darmo przez 30 dni!

Wdrażając Mobile Workforce:

szkody
Usystematyzujesz obsługę szkód

Aplikacja wspomaga szereg działań związanych z obsługą szkód w terenie. Począwszy od ustalenia i potwierdzenia zakresu prac oraz odbioru usługi, poprzez automatyczne wyznaczenie pracowników do obsługi zadania, po raportowanie i przekazanie informacji dla ubezpieczyciela. Cały proces odbywa się przy pomocy jednej aplikacji w usystematyzowany sposób. Pracownik otrzymuje kompletną listę zadań do zrealizowania podczas wizyty u klienta. Pozwala to na zebranie wszystkich wymaganych przez ubezpieczyciela informacji w celu prawidłowej obsługi szkody.

trasa
Zoptymalizujesz trasę i poprawisz ergonomię pracy

Zmienne warunki drogowe oraz ciągła aktualizacja przydzielanych zleceń wymaga od pracowników wysokiej elastyczności działania. MW pomoże zoptymalizować trasę pod kątem przydzielanych zadań danego dnia, jak również pomoże w ominięciu trudności pojawiających się na trasie. Dzięki temu dotrzesz do klienta o wyznaczonej porze i zaoszczędzisz czas.

proces obslugi
Usprawnisz proces obsługi klienta

Wraz z nowym zleceniem pracownik otrzymuje wszystkie niezbędne informacje dotyczące powstałej szkody. Dzięki temu cały proces obsługi przebiega w obrębie jednej aplikacji. Szybka możliwość podglądu wszystkich danych zlecenia sprawia, że kontakt z klientem jest prostszy i bardziej efektywny.

zarzadzanie
Ulepszysz zarządzanie rozproszonym zespołem

Z poziomu administratora możesz w dowolnym momencie zarządzać zadaniami swojego zespołu. Aplikacja pozwala stale monitorować etapy realizacji poszczególnych zleceń oraz przekazuje informację na temat aktualnej lokalizacji pracowników.

Jak wygląda proces obsługi zlecenia z
MW?

Jak wygląda proces obsługi zlecenia z VMW?

Sprawdź jak Mobile Workforce sprawdzi się w Twoim biznesie!

Oczekujesz szybszej realizacji zadań przez zespół pracowników terenowych oraz przesyłania raportów od razu po realizacji zlecenia?

Dzięki Mobile Workforce wyróżnisz się na tle konkurencji. Aplikacja zapewni łatwy kontakt z klientem i usprawni dotychczasowe działania oraz komunikację.

Sprawdź już teraz jak działa Mobile Workforce!